APO Letní škola

APO Letní škola 2019

Pátý ročník celodenní konference APO Letní škola se konal 25. září 2019 v hlavním sále Valdštejnského paláce Senátu Parlamentu České republiky pod záštitou jeho předsedy Jaroslava Kubery.

Hlavním tématem letošního ročníku bylo Nastavení transparentních procesů a účast pacientských organizací při vstupu nových technologií. 

Více

APO Letní škola 2018

Dne 30. srpna 2018 se v Kaiserštejnském paláci konal již čtvrtý ročník konference APO Letní škola, která byla určená hlavně pro zástupce českých pacientský organizací a dalších zainteresovaných stran v oblasti českého zdravotnictví.

Hlavním tématem letošního ročníku APO Letní školy bylo: Zapojení pacientských organizací, odborných společností a veřejnosti do procesu hodnocení zdravotnických technologií (HTA).

Více

APO Letní škola 2017

Třetí ročník celodenní konference APO Letní škola, která je určená pro zástupce českých pacientských organizací se konala ve středu 6. září 2017 v Kaisernštejnském paláci v Praze.

Třetího ročníku APO Letní školy opět participovalo více než 100 účastníků.

Více

APO Letní škola 2016

APO Letní škola je společným projektem Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP).

Cílem dalšího setkání bylo zapojení obou stran do vzájemného dialogu a přínos vyšší erudice pacientským organizacím tak, aby byly rovnocenným partnerem v komunikaci se státními orgány.

Více

APO Letní škola 2015

APO Letní škola je společným projektem Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) a České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČLS JEP).

Cílem pro rok 2015 bylo setkání zástupců pacientských organizací s představiteli odborných lékařských společností, navázání užší spolupráce a zvýšení erudice pacientských organizací.

Více

Nepřehlédněte

redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.