Nadace ČEZ vyhlašuje veřejné grantové řízení Podpora regionů pro rok 2019

Výzvy jsou seřazeny dle měsíce vyhlášení.

Přístup k detailům jednotlivých výzev je umožněn pouze organizacím, které jsou zaregistrovány. Zájemce následně obdrží mailem heslo, které mu umožní plný přístup do této sekce.

Vloženo: 7.1.2019 15:04 Zpět na seznam

Grantové řízení Podpora regionů je zaměřeno na podporu veřejně prospěšných projektů. Předkládané projekty se mohou týkat podpory dětí a mládeže, zdravotnictví, sociální péče, osob s handicapem, vědy, vzdělání, kultury, sportu či životního prostředí.

Příjemcem nadačního příspěvku mohou být pouze právnické osoby se sídlem v České republice, které splňují kritéria dané Podmínkami grantového řízení Podpora regionů 2019.

Uzávěrka podávání žádostí: 31.12.2019

 

  • Způsob podání Žádosti o nadační příspěvek

Podat žádost lze výhradně vyplněním a odesláním webového formuláře. Písemné ani jinak zaslané žádosti nelze do grantového řízení zařadit. 

Doporučení - pročtěte si pozorně Podmínky grantového řízení. Pro snadnější vyplnění žádosti použijte Návod na podání žádosti.

Prosíme, při  vyplňování a odesílání žádosti nepoužívejte prohlížeč Google Chrome (verze 60 a vyšší). Při použití tohoto prohlížeče vznikají problémy, žádosti není možné korektně vyplnit a odeslat!  

Podrobné informace včetně formuláře žádosti naleznete pod záložkou "více informací" na této stránce.

Informace pro žadatele poskytne:

Nadace ČEZ, tel.: 211 046 726, email: info@nadacecez.cz

Více informací

Nepřehlédněte

redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.