Internet a můj handicap - literární soutěž o peněžité ceny

Výzvy jsou seřazeny dle měsíce vyhlášení.

Přístup k detailům jednotlivých výzev je umožněn pouze organizacím, které jsou zaregistrovány. Zájemce následně obdrží mailem heslo, které mu umožní plný přístup do této sekce.

Vloženo: 4.2.2019 01:14 Zpět na seznam

Autoři se zdravotním postižením mohou posílat své příspěvky do 15. ročníku literární soutěže. Její výsledky budou vyhlášeny 30. března na konferenci INSPO v Kongresovém centru Praha. 

Vítězové převezmou 7000, 5000 a 3000 korun od ČSOB.

Soutěžící se mohou inspirovat příspěvky ze všech uplynulých 14 ročníků, které jsou vystaveny na www.helpnet.cz/inspo. Soutěžní práce může mít rozsah maximálně 600 slov.

Porota bude při hodnocení  přihlížet jak k literární úrovni textu, tak k obsahové zajímavosti. Do soutěže nebudou přijaty  práce, které byly přihlášeny v předcházejících ročnících, jejich autoři se však mohou zúčastnit  soutěže s novým příspěvkem.

Uzávěrka k přihlášení soutěžních prací: 17.2.2019

Soutěžní práci opatřenou poštovní i elektronickou adresou je třeba poslat v elektronické podobě nejpozději  do 17. února 2019 na adresu info@helpnet.cz. Přihlášením do soutěže vyjadřuje autor souhlas s tím, že jeho dílo může být bezplatně zveřejněno na portálu Helpnet.cz a popřípadě v dalších médiích.

Informace pro žadatele poskytne:

Jaroslav Winter, winter@brezen.cz 

Více informací

Nepřehlédněte

redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.