Granty Laboratoře Nadace Vodafone 2019

Výzvy jsou seřazeny dle měsíce vyhlášení.

Přístup k detailům jednotlivých výzev je umožněn pouze organizacím, které jsou zaregistrovány. Zájemce následně obdrží mailem heslo, které mu umožní plný přístup do této sekce.

Vloženo: 4.2.2019 01:28 Zpět na seznam

Inkubační a akcelerační program, který zvyšuje ekonomický a sociální dopad projektů zaměřených na vytváření nebo rozvíjení sociální inovace s využitím technologií.

Do Laboratoře vstupují nejčastěji malé týmy s nápadem, které během 9 měsíců intenzivní práce s podporou mentorů, konzultantů a školitelů vybudují udržitelný sociální podnik. Přihlásit se ale mohou i nestátní neziskové organizace, sociální podnikatelé a nově i jednotlivci či neformální týmy.

Jednoduše řečeno, pokud se vaše činnost nějakou formou dotýká podpory zaměstnanosti znevýhodněných osob a přemýšlíte nad realizací technického řešení nebo máte jen nápad a chtěli byste v této oblasti něco dělat v následujících měsících, Laboratoř je ideální příležitost.

Co vám Laboratoř přinese?

  • zkušené mentory a konzultanty
  • propojení na komunitu investorů
  • prostředky na fungování týmu (každý rok dostává 10 týmů od Nadace 150.000 Kč na vývoj produktu + možnost získání investice)
  • pomoc se vstupem na český i zahraniční trh

Laboratoř provází týmy od počátečního nápadu, přes formulaci projektového plánu až po testování produktu a jeho uvedení na trh - včetně získání pilotních zákazníků a investorů. Laboratoř ověřuje zájem trhu a snižuje rizika inovací s ohledem na finanční udržitelnost a zvyšení jejich dopadu.

Uzávěrka podávání žádostí: 31.3.2019

Podrobné informace včetně formuláře žádosti naleznete pod záložkou "více informací" na této stránce.

Informace pro žadatele poskytne:

Kontaktní formulář pro domluvení konzultace před podáním přihlášky naleznete ZDE

Více informací

Nepřehlédněte

redakční systém Kompletweb | design Neofema, s.r.o.